P: Opel Omega 2,5 V6, jinak už půjde na kremaci :)

auta jiných značek, pc, mobil atd.

P: Opel Omega 2,5 V6, jinak už půjde na kremaci :)

Příspěvekod Mysak230E » 26 bře 2014, 18:33

prodám Omegu B, 2,5V6 sedan, benzín, manuál, najeto necelých 300tis, rok tuším konec 1996, registrace 1997. Výbava CD, bajonet tažný. Originál křídlo s brzdovým světlem, klima digi dvouzónová a mafiánská elektrická roletka na zadním okně.Auto není vybydlenej pelech. Pravý lem ok, levý chycený. Dveře klasika, až na pravý zadní to není zas tragické. Nejde ruční brzda a ložisko na LZ kole bude chtít vyměnit. Displej klasicky rozsypanej, ale čitelnej. Převodka řízení - netěsnost, potřeba vyměnit nebo dolívat servo olej nádržka vydrží cca 2000km. STK do 11/15. Auto skoro tři roky stálo, pak jsem ho na měsíc potřeboval tak jsem ho zprovoznil. Ještě je v kabině cítit trochu zápach benzínu, ale to už bylo cítit před třemi lety, než bylo auto odstaveno. Benzín nikde viditelně nekape. Třeba tedy překontrolovat palivové vedení. Nové zapalovací kabely a svíčky. Do auta jsem při zprovoznění po těch třech letech investoval v listopadu cca. 7000Kč. Představovaná cena by tedy byla 10 000Kč nebo nějaká dohoda...... Auto od roku 2001 provozováno jedním majitelem. Je mi ho líto sešrotovat........Teď stojí v Praze. Foto dotlačím.
P.S. Hodně muziky za málo peněz Info na tel. 776 03 12 02

Myšák
Mysak230E

Zpět na Prodám / Koupím - jiné věci